вівторок, 17 вересня 2013 р.

Тема: Вступне заняття. Монотипія


План-конспект вступного заняття.
Заняття з живопису №1


Тема: Вступне заняття. Акватипія (2 години).

Монотипия для детей, как сделать монотипию, монотипия бабочки, монотипия картинки "Бабочки"

Мета: знайомство зі студентами, вирішення організаційних питань, виявлення рівня асоціативного образного мислення та початкових художніх умінь та навичок, знайомство з поняттям та оволодіння монотипією; розвиток мистецьких умінь та естетичних уявлень; виховання інтересу, готовності і здатності до творчої діяльності, бажання створювати художні образи.

Обладнання: ілюстрації, картини, акварельний папір, акварельні фарби, пензлі

План:
1.      Організація класу до заняття
1.1. Привітання. Організація
1.2. Знайомство з студентами методом гри «Снігова куля»
1.3. Вирішення організаційних питань. Оголошення правил техніки безпеки та поведінки в Студії.
1.4. Перевірка готовності до заняття
2.      Розкриття теми заняття
2.1. Оголошення теми заняття і знайомство студентів з планом заняття
2.2.Теоретична частина. Поняття «монотипія»
3.      Практична частина. Монотипія (методом згинання аркуша)
4.      Підсумок заняття
4.1. Підсумкова бесіда
4.2. Заключна бесіда; прибирання робочих місць

Хід заняття:
1.      Організація класу до заняття
1.1. Привітання. Організація
1.2. Знайомство з студентами методом гри «Снігова куля»
1.3. Вирішення організаційних питань. Оголошення правил техніки безпеки та поведінки в Студії.
1.4. Перевірка готовності до заняття

2.      Розкриття теми заняття
2.1. Оголошення теми заняття і знайомство студентів з планом заняття
2.2.Теоретична частина. Поняття «монотипія»
Монотипія (від гр. «моно» — один и «typos» — відбиток, відтиск, торкання, образ…) – це техніка малювання за допомогою уникального відбитку.
http://moreidey.ru/tvorcheskie-igryi/monotipiya-dlya-detey.htm


3.      Практична частина. Монотипія (методом згинання аркуша)
Монотипия для детей, как сделать монотипию, монотипия бабочки, монотипия картинки "Бабочки"

4.      Підсумок заняття
4.1. Підсумкова бесіда
4.2. Заключна бесіда; прибирання робочих місць

Найкращі роботи студентів:
Олеся Мельник, 9р.
Анна Кругла, 9р.

Немає коментарів:

Дописати коментар